Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/rapelc/domains/zagrosaccess.ir/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/rapelc/domains/zagrosaccess.ir/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/rapelc/domains/zagrosaccess.ir/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
نماشویی | پیچ و رولپلاک نما | کار در ارتفاع | راپل | زاگرس اکسس

خدمات نماشویی با طناب

گرد و غبار، بارش های فصلی، دود حاصل از سوخت های فسیلی و دیگر آلاینده ها چهره ساختمان ها را کثیف و آلوده کرده اند. نمای ساختمان ها بخشی از فضای شهری است که در دید مستقیم شهروندان قرار دارد. سرویس نماشویی از خدمات پر طرفدار در بین خانواده های تهرانی است که به شیوه های مختلفی انجام می شود.

شستشوی نما چیست؟

نماشویی شستن اجزای بیرونی ساختمان را گویند. با توجه به ارتفاع زیاد ساختمان ها، شیوه های شستشوی نما تفاوت زیادی با نظافت داخل بنا دارد. این روزها تکنولوژی های جدید در حیطه نظافت و شستشوی نما هم وارد شده و استفاده از شیوه های قدیمی نما شویی ساختمان با داربست چندان رایج نمی باشد. ساختمان های مدرن، برج های مسکونی و اداری و مجتمع های آپارتمانی، خدمات شستتشوی نمای ساختمان با طناب راپل را انتخاب می کنند.

نماشویی با طناب چیست؟

امروزه برای کار در ارتفاع از راپل استفاده می شود و خدمات شستشوی نما هم در حیطه کار با طناب قرار دارد. قبل از عملیات نماشویی، یک طناب در بخش بالایی ساختمان نصب می شود. راپل کار با کمک همین طناب می تواند به قسمت های مختلف نما دسترسی داشته باشد. نماشویی با طناب به شیوه های گوناگونی از جمله سند بلاست و واتر بلاست با توجه به میزان آلودگی انجام می شود.

کار با طناب چه مزایایی دارد؟

کار با طناب بهترین شیوه شستشوی نمای ساختمان است که دردسرهای نصب داربست را ندارد. کار با طناب بسیار ساده تر از شیوه های قدیمی نماشویی است که زمان شستشوی نما را طرز چشمگیری کاهش می دهد. خدمات شستن نما در بازه های زمانی منظم و به صورت دوره ای انجام می شود تا ظاهر ساختمان به زیبایی تمام، دیده شود. شرکت کار با طناب زاگرس سرویس تخصصی کار در ارتفاع را برای شستشوی شیشه ها و تجهیزات نما ارائه می دهد. برخی از مزایای این سرویس عبارت است از:

  • قیمت ارزان
  • کیفیت بالای نماشویی
  • سرعت عمل
  • تسلط بیشتر در کار
  • امنیت نماشور

چه ساختمان های نیاز به شستشوی نما دارند؟

الف- ساختمان های قدیمی

ب- ساختمان های نوساز

الف- ساختمان های قدیمی: خدمات شستشوی نمای بیرونی ساختمان برای پاکیزگی و از بین بردن آلودگی های نمای ساختمان یک ضرورت است.

ب- ساختمان های نوساز: ریختن مصالح ساختمانی روی نما در هنگام ساخت و ساز بیار طبیعی است. سرویس شستشوی نما برای از بین بردن ضایعات باقیمانده از سنگ کاری به زیبایی نما کمک می کند.

شرکت کار با طناب زاگرس پیشرو در نماشویی با راپل است که متشکل از یک تیم متخصص کار با طناب است. ما گرد و غبار شهر را از ساختمان ها می زداییم.